Acel RPG Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Contribuiți cu filmulețe din SA-MP pentru canalul de YouTube ?

In jos

Contribuiți cu filmulețe din SA-MP pentru canalul de YouTube ? Empty Contribuiți cu filmulețe din SA-MP pentru canalul de YouTube ?

Mesaj Scris de Dany_YT Joi Mai 24, 2018 9:12 pm

Salut, după cum ați observat (probabil) încercăm să dezvoltăm puțin și canalul oficial de YouTube al Comunității Acel RPG cu joculețe interesante înregistrate sau chiar prezentate LIVE în fiecare seară. Sper ca mai târziu când vom avea suficienți abonați pe canal o parte cât mai mare dintre ei să ne viziteze pe forum și chiar în joc.

Din păcate efortul unei singure persoane nu-i suficient pentru asta așa că m-am gândit să propun acelora dintre voi care au computer mai solid să contribuie la dezvoltarea canalului și implicit la dezvoltarea jocului preferat de pe LinkMania. În perioada următoare o să public pe forum câteva mini tutoriale despre folosirea softului OBS pentru înregistrarea sau chiar streaming-ul jocului preferat. E important să aveți un computer cu procesor i5 ori i7 (pentru Quick Sync) și Windows 10 pentru a ne putea înțelege cât mai bine. Metoda prin care-mi trimiteți clipurile video putem s-o stabilim mai târziu.

Așadar aceia dintre voi care sunt interesați să filmeze diferite faze interesante ori chiar hazlii din joc o să-i rog să-și anunțe disponibilitatea cu reply la topicul ăsta. Mă gândesc să adaug în grupul de Contribuitor pe aceia care-mi trimit cel puțin 10 filmulețe valabile HD (1280x720 deci 720p) și care continuă cu minim un filmuleț pe lună (5-10 minute interesante) pentru canalul nostru de YouTube.
Dany_YT
Dany_YT
Fondator
Fondator

Mesaje : 446
Data de înscriere : 21/01/2018
Varsta : 24
Localizare : Ilfov

https://naty-nataly1.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum